Замість нападників атакували бджоли: в Еквадорі через комах призупинили футбольний матч (ВІДЕО)

10 чер 2018, 12:24

Матч еквадорського чемпіонату з футболу між командами «Портов'єхо» і «Мантой» призупинили на 27-й хвилині за рахунку 1:1, повідомляє Goals & Highlights.

.

Гравці та арбітри раптом попадали на газон. Як з’ясувалося, учасники матчу помітили великий бджолиний рій, який залетів в чашу стадіону і пролітав над їхніми головами.

Футболісти та судді не постраждали, а через декілька хвилин гру відновили, коли впевнилися, що комахи вилетіли за межі стадіону.

Подібні казуси в Еквадорі не дивина, щороку фіксуються випадки відвідання комахами публічних подій. У 2016 році атака диких бджіл перервала матч «Рівер Плейт» — «Аукас».

Раніше «Ракурс» повідомляв, що вчені заявили про те, що мед, вироблений для комерційного використання, може містити критичну для бджіл-запилювачів частку неонікотиноїдів. Це найпоширеніший вид інсектицидів. Через можливий негативний вплив неонікотиноїдів на поведінку і працездатність бджіл їхнє використання у деяких країнах контролюється.