Іван Перішич, фото - Твіттер

Футбольний Кубок світу-2018 розіграють Франція і Хорватія

11 лип 2018, 23:35

Півфінальний матч між збірними Хорватії та Англії закінчився 11 липня перемогою хорватів з рахунком 2:1. Хорватія після цього вперше в історії пробилася до фіналу чемпіонатів світу, Англія зіграє у матчі за третє місце проти Бельгії.

.

Хорвати здобули вольову перемогу, адже пропустили першими у стартові хвилини матчу від Трип'єра. Зрівняв рахунок Іван Перішич на 68 хвилині, а Маріо Манджукич у другому додатковому таймі на 109 хвилині забив переможний гол.

На чемпіонаті світу з футболу в Росії залишилося зіграти тільки два матчі — фінальний 15 липня між Францією та Хорватією і за третє місце 14 липня між Бельгією і Англією.

Нагадаємо, що напередодні матчу Хорватії та Англії в Росії спалахнув скандал, пов’язаний із колишніми гравцями київського «Динамо» Огнєном Вукойевичем та Домагаєм Відою. ФІФА та Федерація футболу Хорватії покарали їх за фразу «Слава Україні!» і підтримку України після перемоги у чвертьфінальному матчі над Росією.