Ракурсhttps://racurs.ua/
Фото: Twitter
Антикорупційна прокуратура зняла обвинувачення з сина Авакова у справі про рюкзаки для Нацгвардії
https://racurs.ua/ua/n107867-antykorupciyna-prokuratura-znyala-obvynuvachennya-z-syna-avakova-u-spravi-pro-rukzaky-dlya.htmlРакурсПрокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) закрив справу про розкрадання державних коштів під час закупівлі рюкзаків для Національної гвардії проти сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова та екс-заступника міністра Сергія Чеботаря. Про це «Українській правді» сьогодні, 12 липня, заявив глава САП Назар Холодницький.
.
Він стверджує, що сам дізнався про це лише вчора.
За словами Холодницького, це було рішення старшого групи прокурорів.
«Тепер на мої обурення працівники відповідають, що можуть це сприймати, як тиск», — наголосив Холодницький.
Джерела в НАБУ повідомили, що підозрюваним у розкраданні коштів лишається третій фігурант справи. Це представник фірми-переможця тендеру на постачання рюкзаків Володимир Литвин. Його звинувачують у привласненні майна та підробці документів.
Нагадаємо, на початку квітня НАБУ та САП завершили досудове розслідування справи про розкрадання державних коштів під час закупівлі рюкзаків для Національної гвардії, у якій фігурує син міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександр і колишній заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар.
У скандальній справі про розтрату коштів оголошено про підозру трьом особам: Олександру Авакову, Сергію Чеботарю та Володимиру Литвину, який у 2014 році керував фірмою Turboseo.
Раніше повідомлялося, що 31 жовтня 2017 року детективи НАБУ обшукали офіс Олександра Авакова, після чого затримали його у справі про закупівлю рюкзаків для Нацгвардії за завищеною вартістю.
На початку листопада Солом’янський райсуд Києва відпустив Авакова з-під варти під особисте зобов’язання з носінням електронного браслета. А наприкінці грудня той таки суд змінив запобіжний захід і повернув йому закордонний паспорт.
У січні 2018 року Апеляційний суд Києва зняв арешт з нерухомості, що належить Сергію Чеботарю та його дружині. Мотивацією для цього стала відсутність в матеріалах справи журналу судового засідання першої інстанції.