Паралімпійська збірна України з плавання стала абсолютним чемпіоном Європи

20 сер 2018, 22:55

Паралімпійська збірна України на чемпіонаті Європи з плавання завоювала 106 нагород і вже вдруге поспіль перемогла на змаганнях. Про це повідомляє прес-служба НКСІУ.

.

Серед завойованих українськими спортсменами медалей — 33 «золота», 44 «срібла» та 29 бронзових нагород. Таким чином, українські паралімпійці вже вдруге поспіль стали чемпіонами Європи.

У змаганнях брали участь близько півтисячі спортсменів із 40 країн. Друге місце за медальним заліком посіла команда Італії — 74 нагороди, третє - Британія із 55 нагородами.

Нагадаємо, на цьогорічних Паралімпійських іграх у південнокорейському Пхьончхані українські спортсмени здобули по 7 золотих і срібних медалей та 8 бронзових. У результаті збірна нашої держави посіла 6 місце в командному заліку.

Крім того, Національна паралімпійська збірна команда України з паралімпійського настільного тенісу успішно виступила на міжнародному турнірі в Словаччині та здобула сім нагород.