Ракурсhttps://racurs.ua/
Бізон. Фото: Київський зоопарк у Facebook
«Діти Київзоо»: у київському зоопарку похвалилися малечею, яка з’явилася в 2018 році (ФОТО)
https://racurs.ua/ua/n110049-dity-kyyivzoo-u-kyyivskomu-zooparku-pohyzuvalysya-malecheu-yaka-z-yavylysya-v-2018-roci-foto.htmlРакурсЗоопарк у Києві цьогоріч поповнився малюками звірів і птахів. Про це повідомила прес-служба Київського зоологічного парку загальнодержавного значення у Facebook.
.
«От і добіг кінця сезон розмноження-2018. Малеча стрімко підростає, набирається сил та ловить останні промені спекотного літнього сонечка. Тож знайомтесь — малеча Київзоо», — йдеться в повідомленні.
Цьогоріч у зоопарку народилася нова капібара — рід гризунів, поширений в країнах Латинської Америки. Капібари живуть на берегах річок, озер, струмків і в болотистих місцях, ведуть напівводяний спосіб життя, харчуються рослинами.
Також у зоопарку похвалилися малечею поні — мініатюрною породою коней, яка сформувалася на Шотландських островах Атлантичного океану більше 1 тис. років тому. У Шотландії поні використовували для вивезення з шахт руди або вугілля.
З’явилося нове лоша коня Пржевальського, який названий на честь свого першовідкривача — мандрівника Миколи Пржевальського.
Нове поповнення з’явилося й у чорних лелек. Цей птах гніздиться майже на всій території Євразії в лісовій і лісостеповій зоні. На відміну від білого лелеки намагається уникати людей, тому представників цього виду рідко можна побачити. В Україні чорного лелеку можна зустріти в Карпатах та на Поліссі.
Також в зоопарку з’явився новий філін — величезна сова.
Пташенята цьогоріч є і в червоного ібіса, який поширений на півночі Південної Америки, західної Венесуели, а також на острові Тринідад.
Нагадаємо, у Великій Британії в зоопарку міста Блекпул новонародженого верблюда назвали на честь новонародженого принца — третьої дитини Кейт Міддлтон і принца Вільяма. Верблюденя назвали Луї. Воно народилося в той же день, що і принц.