Леся Цуренко, фото - Twitter Цуренко

Українка Цуренко здолала суперницю та спеку і вийшла до чвертьфіналу US Open

4 вер 2018, 08:13

Українська тенісистка Леся Цуренко у ніч з 3 на 4 вересня виграла матч четвертого кола Відкритого чемпіонату США з тенісу в чеської спортсменки Маркети Вондрушової і потрапила до чвертьфіналу US Open.

.

Цуренко прикро програла перший сет на тайбрейку 6:7, виграючи в ньому 4:1. У другій партії Леся вирвала перемогу 7:5, а в третій не залишила шансів 19-річній суперниці 6:2.

Окрім боротьби між собою, суперниці змагалися зі спекою, яка встановилася цими днями у Нью-Йорку. Тенісистки були змушені робити довгі перерви в матчі, наприклад, медичні тайм-аути.

Леся Цуренко вперше в кар'єрі вийшла у чвертьфінал на турнірах Великого шолома. Суперницею Цуренко в ¼ фіналу стане японка Наомі Осака.

Нагадаємо, що 29-річна Цуренко раніше на US Open впевнено обіграла другу ракетку світу Каролін Возняцкі і в стартових трьох матчах не програла жодного сету.

Учора припинила виступи на Відкритому чемпіонаті США краща українська тенісистка Еліна Світоліна.