Наталя Прищепа, фото - Ракурс

Троє українців виступлять у збірній Європи на Континентальному кубку ІААФ

8 вер 2018, 12:50

Наталя Прищепа, Анна Рижикова та Сергій Никифоров захищатимуть честь збірної Європи під час Континентального кубка ІААФ (Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій), який відбудеться 8−9 вересня в чеському місті Острава.

.

Участь у змаганнях візьмуть чотири команди — Європи, Америки, Африки, Азії та Океанії. Вони з’ясують переможця за підсумками усіх видів легкоатлетичної програми.

До збірних викликали тільки найкращих представників «королеви спорту», яких визначали за підсумками змагань у 2018 році.

Бронзовий призер чемпіонату Європи в Берліні 2018 року Сергій Никифиров вийде у сектор для стрибків у довжину 8 вересня о 15.22.

Чемпіонка Європи у бігу на 800 м Наталя Прищепа стартує в Остраві 9 вересня о 14.24.

Срібна призерка чемпіонату Європи Анна Рижикова 9 вересня о 15.30 розпочне боротьбу на дистанції 400 м з бар'єрами.

Нагадаємо, що в серпні рівнянка Наталя Прищепа виграла золоту медаль у бігу на 800 м під час чемпіонату Європи з легкої атлетики, який відбувався у Берліні. У фіналі вона у блискучому стилі виграла забіг на 800 м, випередивши суперниць на заключних ста метрах.