Збірна України проти Словаччини. Фото: ffu.ua

Ліга націй: збірна України перемогла Словаччину у Львові (ВІДЕО)

9 вер 2018, 18:22

Збірна України з футболу перемогла у другому матчі поспіль турніру Ліга націй. У Львові при пустих трибунах «синьо-жовті» здолали Словаччину.

.

Гра відбувалася за рівних умов, команди-суперниці час від часу загрожували воротам Пятова та Дубравки. На 34-й хвилині мав шанс відзначитися Малиновський, який ризикнув пробити з 40 м від воріт. Перший тайм завершився за рахунку 0:0.

У другому таймі на 80-й хвилині арбітр зафіксував фол гравця збірної Словаччини проти динамівця Циганкова в штрафній. Пенальті успішно реалізував Ярмоленко.

Наприкінці зустрічі суперник мав момент відігратися, але Пятова підстрахував Олександр Зінченко.

Україна — Словаччина 1:0

Гол: Ярмоленко, 81 (з пенальті)

Україна: Пятов — Караваєв, Бурда, Ракицький, Матвієнко — Малиновський (Зінченко, 71), Степаненко (Сидорчук, 86), Марлос — Ярмоленко, Яремчук, Коноплянка (Циганков, 78)

Словаччина: Дубравка — Жарт, Шкртел, Шкриниар, Губочан — Шматка (Грегуш, 79), Лоботка — Мак, Гамшик, Вас (Руснак, 70) — Німець (Дуда, 66)

Попередження: Коноплянка, Сидорчук — Губочан, Дуда.

Нагадаємо, 6 вересня збірна України з футболу із перемоги стартувала у новому змаганні UEFA — Лізі націй. Підопічні Шевченка на виїзді змогли здолати збірну Чехії.