Новини
Володимир Король, фото: Фейсбук

Український ветеран завоював за день три медалі «Ігор нескорених» (ФОТО, ВІДЕО)

24 жов 2018, 13:57

Ветеран Збройних сил України Володимир Король виграв 24 жовтня відразу три медалі «Ігор нескорених».

.

Першу медаль (бронзову) на «Іграх нескорених» Король завоював на дистанції 50 м вільним стилем. Через декілька годин тільки на фініші поступився переможцю на цій спринтерській дистанції у плаванні на спині. Друге срібло Володимир виборов на стометрівці вільним стилем.

У цьому фіналі третім на фініші був ще один український ветеран — Богдан Оксентюк. У нього в активі сьогодні дві медалі, адже раніше Богдан був другим на 50 м вільним стилем.

Володимир Король — ветеран АТО, брав участь у боях в Донецькій області у 2014−2016 роках. Він розповів, що мріяв гідно представити Україну на Іграх в Сіднеї і його мрія вже здійснилась.

Віктор Шинкарук, фото - Фейсбук

Крім цього, дистанція 50 м брасом сьогодні стала успішною для Віктора Шинкарука, представника Державної прикордонної служби України.

Раніше повідомлялося, що сьогодні на «Іграх нескорених» українські ветерани завоювали три медалі — дві срібних та бронзову. Срібло завоював у пауерліфтингу Євген Олексенко, плаванні — Богдан Оксентюк, бронзу — у плаванні Володимир Король.

Джерело: Ракурс