Джозеф Мартінес. Фото: Campeones.ua

Футболіст із Венесуели вразив уболівальників оригінальним виконанням пенальті (ВІДЕО)

12 лис 2018, 10:09

Венесуельский футболіст «Аталанти» у незвичному стилі забив пенальті у ворота «Нью-Йорк Сіті» в другому матчі півфіналу плей-офф MLS. Відео доступне на офіційному YouTube-каналі Ліги.

.

На 25-й хвилині першого тайму головний арбітр матчу поставив пенальті у ворота команди з Нью-Йорка. До м’яча підійшов Мартінес, і зробивши довгий стрибок перед ударом, відправив м’яч у ворота суперника.

На 83-й хвилині він зумів забити другий м’яч, а його команда перемогла з рахунком 3:1 та потрапила у півфінал. Перша зустріч закінчилася також перемогою «Атланти» з рахунком 1:0.

Незвичну техніку Мартінеса вже почали обговорювати в Twitter.

«Цікаво, Мартінес вже придумав назву такому удару? Ефективно, але незвично», — зазначив користувач #ThankYouDeuce.

«Якби м’яч не потрапив у ворота, то Мартінес виглядав би дурнем. Але він реалізував пенальті», — пише Des Norris.

«Розбіг Мартінеса — дуже давній трюк. Я лише прокинувся і вирішив, що досі сплю і мені сняться абсурдні сни», — написав Zito.

Нагадаємо, Союз європейських футбольних асоціацій визнав гол зіркового португальця Кріштіану Роналду у ворота туринського «Ювентуса» найкращим голом минулого сезону.