Не встигла виконати домашнє завдання: футболіст вибачився перед дівчинкою за пізній гол (ФОТО)

17 лис 2018, 14:34

На матч за участю нападника збірної Єгипту і «Ліверпуля» Мохаммеда Салаха прийшла маленька дівчинка з плакатом «Салах, будь ласка, забий гол. Мені треба йти додому виконувати домашнє завдання». Про це її мама написала у Твіттері.

.

Але забити гол збірної Тунісу єгиптянин зміг лише на 90 хвилині матчу. Врешті-решт його команда перемогла з рахунком 3:2.

У своєму Твіттері футболіст вибачився перед маленькою фанаткою, попросивши вибачення за настільки довге очікування.

«Я намагався, щоб ти пішла додому раніше. Мені шкода, що я протримав тебе на стадіоні до останньої хвилини. Сподіваюся, вчитель зрозуміє ситуацію», — прокоментував ситуацію Салах, який є одним з найбільш популярних спортсменів на Близькому Сході.

Нагадаємо, що у товариському матчі проти збірної Туреччини збірна України зіграє у білій формі. Такого кольору ігрова форма національної збірної з футболу ще не мала. Білу форму презентували у вересні разом із комплектами традиційних, синього та жовтого, кольорів.