Ракурсhttps://racurs.ua/
«Ле Бурже»-2019: Boeing програє конкуренцію Airbus, фото — Paris Air Show
Авіашоу «Ле Бурже»: Boeing програє конкуренцію Airbus (ФОТО, ВІДЕО)
https://racurs.ua/ua/n123298-le-burje-2019-boing-prograie-konkurenciu-airbus-foto-video.htmlРакурсУ Франції розпочався 53-й авіасалон «Ле-Бурже». Однієї з особливостей найбільшого авіашоу у світі стала конкуренція між Boeing та Airbus, яка проходить на тлі спроб американського концерну врятувати репутацію після двох катастроф моделі 737 MAX.
.
Наразі навіть американські перевізники вибирають європейські літаки, хоча у Парижі представники компанії Boeing вибачилися перед родинами жертв авіакатастроф в Індонезії та Ефіопії, повідомив телеканал CNBC.
Тим часом, головний конкурент Boeing — Airbus представив новий вузькофюзеляжний літак, а Франція, Німеччина та Іспанія презентували проект зі створення «винищувача майбутнього».
Перший день авіасалону не приніс Boing жодного замовлення. Водночас Airbus за першу добу підписав 123 контракти на поставку нових літаків і переоснащення тих, які знаходяться в експлуатації. При цьому 100 лайнерів зафрахтував американський перевізник Air Lease Corporation.
Найпопулярніший літак торішніх французького і британського авіасалонів Boing737 MAX стоїть на землі і не зможе піднятися в повітря в найближчі місяці.
Основна мета концерну в цьому році — переконати потенційних покупців у тому, що компанія успішно працює над поверненням дозволу на польоти для моделі, яка двічі розбилася за півроку, — запевнив на «Ле Бурже» глава Boeing Денніс Меленберг.
Раніше генеральний директор Міжнародної асоціації повітряного транспорту Олександр де Жунак заявив, що Boeing 737 MAX можуть простояти ще 10−12 тижнів, перш ніж національні регулятори дозволять їх польоти.
Нагадаємо, що 10 березня в Ефіопії розбився Boeing737 MAX8 авіакомпанії Ethiopian Airlines (загинули 157 осіб), а 29 жовтня 2018 року такий же лайнер компанії Lion Air розбився в Індонезії (загинули 189 осіб).
Експерти Boeing зобов’язалися розробити нове програмне забезпечення для системи корекції маневрування на літаках моделі 737 MAX, врахувати і виправити всі недоліки.
Читайте також: На Boeing подали в суд через замовчування інформації