Ракурсhttps://racurs.ua/
Геомагнітна буря. Фото: Flickr
Геомагнітну бурю обіцяють у вересні — як захиститися
https://racurs.ua/ua/n160793-geomagnitnu-buru-obicyaut-u-veresni-yak-zahystytysya.htmlРакурсГеомагнітну бурю рівня G1 в Україні обіцяють завтра, 28 вересня.
.
Магнітні бурі класифікуються п’ятьма рівнями — від G1 до G5. Слабка буря може спровокувати незначні збої в роботі енергосистем, а також вплинути на шляхи міграцій птахів і тварин. Натомість сильні бурі можуть порушити короткохвильовий зв’язок і роботу навігаційних систем, а також викликати збої напруги в промислових мережах. Про це повідомляє Gismeteo.
Медики зазначають, що магнітна буря небезпечна для метеозалежних, літніх, вагітних і людей з хронічними хворобами. У людей може спостерігатися головний біль, запаморочення, підвищений тиск, безсоння, біль у серці, загострення хронічних захворювань. У декого може спостерігатися дратівливість та депресія.
Особливу небезпеку магнітна буря може створювати для тих, хто страждає гіпертонією і захворюваннями серцево-судинної системи — вона може спровокувати загострення основного захворювання.
Частими симптомами також є:
- різні порушення сну, сонливість або безсоння;
- дратівливість;
- раптове погіршення самопочуття;
- апатія, неуважність уваги.
За словами експертів, під час магнітної бурі можна покращити самопочуття допоможе суворе дотримання режиму для, повноцінний відпочинок, збалансоване харчування, перебування на свіжому повітрі та позитивні емоції. У дні магнітних бур важливо не переїдати, бо це підвищує навантаження на серцево-судинну систему.
Нагадаємо, цього тижня в Україну повернеться тепло. Синоптики обіцяли, що 27 вересня переважатиме сонячна та тепла погода. У всіх регіонах розпочнеться друге бабине літо.
Джерело: Gismeteo