Ракурсhttps://racurs.ua/
Підійшов до офісу і зрозумів, що не хочу заходити в ОП - Арестович про відставку
Підійшов до офісу і зрозумів, що не хочу заходити в ОП — Арестович про відставку
https://racurs.ua/ua/n165928-pidiyshov-do-ofisu-i-zrozumiv-scho-ne-hochu-zahodyty-v-op-arestovych-pro-vidstavku.htmlРакурсОлексій Арестович, радник голови Офісу президента та спікер тристоронньої контактної групи, пояснив причини свого звільнення.
.
Він йде з Банкової, оскільки впевнений, що йому із чинною владою «не по дорозі». Арестович коротко пояснив мотиви свого кроку на сторінці у Фейсбук.
Знаєте, я не збирався звільнятися. У понеділок я приїхав на роботу як завжди, підійшов до будівлі і зрозумів, що більше не хочу переступати її поріг. Тому що я здатний пробачити багато чого, включаючи особисту підлість стосовно мене (це політика, всі ми Макіавеллі, цинізм, холодний розрахунок і таке інше). Але слабкості я вибачити не можу, — написав екс-радник Єрмака.
При цьому Арестович послався на слабкість влади у «сценарії шоу в Жулянах», який «закріпив слабкість, як головну органічну ознаку української держави». Очевидно, що йдеться про приліт 17 січня Петра Порошенка до України на суд.
Арестович розкритикував владу, бо «силовики отримують менше, ніж прибиральниці».
Він написав, що держава, в якій загиблому військовому чи поліцейському не присвоюють наступне військове чи спеціальне звання, і довічну пенсію сім’ї не призначають, не має майбутнього.
На момент написання новини офіційно звільнення Арестовича в ОП не підтверджували.
Хто такий Арестович
Більшу частину свого дорослого життя Арестович був другорядним актором, що подекуди знімався в епізодичних ролях у серіалах.
Доволі довго найбільшим досягненням уродженця Грузії були ролі у серіалі «Повернення Мухтара-3» та «Повернення Мухтара-7», при чому там він зіграв двох різних людей.
У вільний від роботи час Олексій Арестович крутився серед навколополітичної тусовки — був серед адептів Дмитра Корчинського, їздив до Росії на конвенти євразійців-дугінців. Саме через це на адресу Арестовича лунають звинувачення у приналежності до спецслужб, щоправда, підтверджень вони поки не знаходять.
Зірковий час Арестовича припав на Революцію гідності. Тоді люди через недовіру до традиційних ЗМІ звернулись до соцмереж, в першу чергу — до Фейсбуку. Так Арестович влився у когорту «експертних експертів». Після перемоги Революції гідності чимало з них зробили кар'єру й пересіли з диванів у крісла депутатів або поповнили ряди чиновництва.
Арестович одразу не зумів монетизувати свою популярність у соцмережах й вона потроху зійшла нанівець. Після 2014 року Арестович згадав, що є військовим за освітою, їздив на фронт та намагався створити волонтерську мережу, потім ще трохи побув воєнним експертом та спеціалістом з усіх питань, а далі на деякий час зник з радарів.
У 2018 році він пішов воювати на Донбас — брав участь у боях з росіянами та їх проксі, за що отримав військові нагороди.
Восени 2020 року голова української делегації у ТКГ Леонід Кравчук призначив Арестовича своїм радником й зробив спікером.
1 грудня 2020 року голова Офісу президента Єрмак призначив Арестовича своїм позаштатним радником з питань стратегічних комунікацій у сфері нацбезпеки та оборони.