Ракурсhttps://racurs.ua/
Українські бійці використовують проти росіян “колекцію” західних гранат
Українські бійці використовують проти росіян «колекцію» західних гранат (ФОТО, ВІДЕО)
https://racurs.ua/ua/n182786-ukrayinski-biyci-vykorystovuut-proty-rosiyan-kolekciu-zahidnyh-granat-foto-video.htmlРакурсЗахідні країни озброїли українські Сили оборони різноманітними гранатами різного призначення.
.
Нещодавно один з військових продемонстрував свою «колекцію» закордонних гранат.
Військовий показав німецькі, французькі, російські, американські, фінські та болгарські гранати.
Першою у «колекції» показали французьку осколково-фугасну гранату OF 37, пише «Мілітарний».
Наступальна граната розроблена наприкінці 1930-х років і використовувалася французькою армією довгий час після Другої світової війни разом з аналогічною DF 37.
Далі демонструвалася німецька граната DM51A2, американська M67 та радянські зразки гранати.
Німецькі гранати DM51A2 є універсальними. Вони одночасно виконують функцію як наступальних, так і оборонних. Для того, аби змінити призначення гранати треба або від'єднати, або приєднати додатковий екран.
Наступальні американська граната M67 розроблена в 1975 році для заміни застарілої гранати Mk2. Осколки мають уразливу силу на відстані до 25 м.
Також представлені фінські M/50 Sirpalekäsikranaatti та болгарські RGD-5 й GHO-1.
Фінська M/50 Sirpalekäsikranaatti, що означає ручна осколкова граната — оборонна граната, яка розроблена на основі основного корпусу 50-мм міни. Болгарська гранати RGD-5 представлена компанією Dunarit Corp. Своєю чергою, GHO-1 виготовляє болгарське підприємство Arsenal.
Військовий показав й російську ручну термобаричну гранату РГ-60ТБ, яка містить термобаричну вибухівку масою близько 240 г. Також показав російську гранату РГР, яка утворює хмару хімічної речовини й російську димову гранату миттєвої дії РДГ-М.
У «колекції» також є російська світлозвукова граната Заря-3, яка забезпечує тимчасове придушення психовольової стійкості людини акустичним та світловим впливом.