Новини
Ракурс

Мін'юст оголосив відкритий конкурс на заповнення 46 вакансій керівників в органах юстиції

11 лют 2015, 12:07

Конкурс оголошено 10 лютого за результатами кадрового тестування, яке Мін’юст провів разом із компанією Ernst&Young 6 лютого.

Про це повідомила перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова на брифінгу 10 лютого.

З 85 керівниками органів юстиції вищої ланки провели тести та співбесіди, після яких 47 з них залишили свої посади.

Тепер вакантними є 11 посад керівників територіальних органів юстиції, а в 17 областях немає заступників керівників, які куруватимуть напрямок виконання рішень судів. За даними Мін'юсту, ще в 14 областях немає заступників, які курують напрямок роботи у сфері реєстрації.

Відкритий конкурс в областях триватиме протягом 30 днів, починаючи з 10 лютого. "Такого ніколи не було за всю історію міністерства юстиції, оскільки призначення керівного складу – це завжди була номенклатура міністра, і міністр в областях призначав людей, яких вважав гідними цих посад», - заявила Севостьянова.

За її словами, більшість керівників з чинного складу органів юстиції "не змогли на високому рівні показати свої професійні якості" або в Мін'юсті "відчули відсутність бажання змінювати систему на місцях".

Документи на конкурс прийматимуть онлайн або в міністерстві на вул. Городецького, 13, де працюватиме кадровий центр. На претендентів очікує тестування і співбесіда з кадровою комісією, на якій кандидат має окреслити своє бачення реформ на своєму напрямку. Єдиними формальними вимогами до кандидатів називають п’ять років стажу у сфері права та вищу юридичну освіту.

Джерело: Ракурс


Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter