Новини
Ракурс

Порошенко наказав посилити контроль за військовими формуваннями

14 лют 2015, 20:05

Крім того, затверджено Положення, яким визначається порядок контролю президентом за діяльністю військових формувань, інформує прес-служба глави держави.

Документом передбачено, що перевірка організовується Інспекцією з питань контролю за діяльністю військових формувань Головного департаменту з питань національної безпеки та оборони Адміністрації президента.

Контролю підлягає діяльність: Збройних сил; Національної гвардії; Державної прикордонної служби; Державної спеціальної служби транспорту; Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України та Управління державної охорони, а також Служби безпеки та Служби зовнішньої розвідки у відповідності до чинного законодавства.

Вивченню, зокрема, підлягає стан бойової і мобілізаційної готовності, забезпеченості військових формувань матеріально-технічними засобами; їх медичного забезпечення та організації лікувально-профілактичних, санітарно-гігієнічних і протиепідемічних заходів; кадрової політики, соціального захисту та виконання програм реформування і розвитку Збройних сил України та інших військових формувань.

Плани інспектування затверджуються президентом.

Джерело: Ракурс


Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter