Читайте також
Ракурсhttps://racurs.ua/

Міненерго відмовиться від надзвичайних заходів в енергетиці
https://racurs.ua/ua/n49941-minenergo-vidmovytsya-vid-nadzvychaynyh-zahodiv-v-energetyci.htmlРакурсПро це сказав глава відомства Володимир Демчишин після засідання Ради національної безпеки і оборони, передає «РБК-Україна».
«Надзвичайні заходи продовжувати не будемо. Насправді їх доцільність відсутня. Через постанову про регулювання ринку енергетики в зоні АТО ми суттєву частину проблеми знімемо. У травні надзвичайні заходи вже діяти не будуть», — сказав міністр.
На думку міністра, постанова Кабміну про ринок енергетики в зоні АТО, яка найближчим часом вступить в силу, покликана вирішити проблеми з платежами на Донбасі.
Гра в наперстки у ВАКС: Як інкримінувати діяння, визнане таким, що не містить складу злочину
Розуміти і розумнішати: до нових американських підходів — без емоцій
Судді поза законом
Кожен українець зобов’язаний заплатити банкам за втрачене чи зруйноване майно, на яке він брав позику — рішення апеляційного суду
Загрузка...