Читайте також
Ракурсhttps://racurs.ua/



На Закарпатті на хабарі затримано керівника підрозділу прикордонслужби (ФОТО)
https://racurs.ua/ua/n54510-na-zakarpatti-na-habari-zatrymano-kerivnyka-pidrozdilu-prykordonslujby-foto.htmlРакурсЯк повідомляє прес-центр СБУ, майор вимагав хабар від військовослужбовця за приховування інформації, що могла б зашкодити його подальшій службовій діяльності.
«Зловмисника затримали у службовому кабінеті „на гарячому“ — під час отримання повної суми хабара. Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України, яка передбачає покарання у виді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років із конфіскацією майна. Тривають слідчі дії», — уточнили у СБУ.
Фото: СБУ
Гра в наперстки у ВАКС: Як інкримінувати діяння, визнане таким, що не містить складу злочину
Розуміти і розумнішати: до нових американських підходів — без емоцій
Судді поза законом
Кожен українець зобов’язаний заплатити банкам за втрачене чи зруйноване майно, на яке він брав позику — рішення апеляційного суду
Загрузка...