Ракурсhttps://racurs.ua/



Гройсман закликав ЦВК якнайшвидше призначити вибори у Маріуполі та Красноармійську
https://racurs.ua/ua/n59663-groysman-zaklykav-cvk-yaknayshvydshe-pryznachyty-vybory-u-mariupoli-ta-krasnoarmiysku.htmlРакурсНа своїй сторінці у Facebook він написав, що парламент, зі свого боку, «максимально швидко прийме необхідні рішення».
«Можу зазначити, що в цілому вибори відбулися без особливих ексцесів, набагато чистіше, ніж за часів попередньої влади. Неприємний виняток — зрив виборів у Маріуполі та Красноармійську. Ситуація має бути розслідувана і винні мають понести відповідальність. Усі повинні зрозуміти — виборів за старими „темними“ схемами вже більше не буде», — написав спікер.
Як повідомлялося, сьогодні вибори були зірвані в Маріуполі і Красноармійську.
Заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Ігор Кононенко раніше сьогодні заявив, що Рада наступного тижня проголосує за вибори у Маріуполі та Красноармійську.
Читайте також
Гра в наперстки у ВАКС: Як інкримінувати діяння, визнане таким, що не містить складу злочину
Розуміти і розумнішати: до нових американських підходів — без емоцій
Судді поза законом
Кожен українець зобов’язаний заплатити банкам за втрачене чи зруйноване майно, на яке він брав позику — рішення апеляційного суду
Загрузка...