Новини
Ракурс

У БПП заявили про недійсні вибори у Лисичанську, виборчком спростовує

26 жов 2015, 08:58

Про це повідомляє «Українська правда».

«Відбулося засідання місцевої виборчої комісії й вона ухвалила рішення визнати вибори такими, що не відбулися», — зазначив він.

За даними Алексєєва, причиною такого рішення стала надмірна кількість помилок у назвах партій у бюлетенях.

«10-12 партій були записані неправильно», — уточнив нардеп.

Однак, «112 Україна» повідомляє, що ТВК Лисичанська назвала плутаниною і повною нісенітницею заяву про те, що вибори в місті визнали недійсними.

«У цілому ситуація в Луганській області спокійна, проте про результати виборів говорити рано. Місцеві комісії досі рахують перші результати голосів, рахують голоси виборців. Уночі прозвучало кілька резонансних заяв щодо подій у Луганській області, й одна з них про те, що в Лисичанську місцева виборча комісія визнала вибори такими, що не відбулися. Про це заявив депутат від БПП Алексєєв. Ми подзвонили у місцеву виборчу комісію, там таку заяву назвали або плутаниною, або повною нісенітницею, адже й досі там рахують голоси виборців, а вибори ніхто недійсними не визнавав», — заявив із Сєвєродонецька кореспондент каналу.

Вчора, 25 жовтня, голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука заявляв, що в цілому вибори в області проходять без ексцесів, але в Лисичанську знайшли дві гранати.

Нагадаємо, в Маріуполі, Красноармійську та Сватовому місцеві вибори визнано недійсними.

Джерело: Ракурс


Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter