Читайте також
Ракурсhttps://racurs.ua/



Порошенко незадоволений роботою ГПУ і вимагає звіту про злочини на Майдані
https://racurs.ua/ua/n61001-poroshenko-nezadovolenyy-robotou-gpu-i-vymagaie-zvitu-pro-zlochyny-na-maydani.htmlРакурсЗ такою заявою він виступив сьогодні в інтерв’ю українським телеканалам, передає 112.ua.
.
«Я вимагаю, щоб правоохоронні органи починаючи з понеділка відзвітували саме в такій формі: хто бив студентів 30 листопада, прізвища і винуваті, хто знущався над журналістами, бив журналістів і громадських активістів 1 грудня на Банковій, хто організовував штурм і давав наказ штурмувати Майдан 11 грудня. І головне — хто несе відповідальність за вбивства», — сказав глава держави.
Він також висловив своє невдоволення роботою Генеральної прокуратури. За словами Порошенка, структура наразі вимагає кардинальних змін.
Нотаріат у воєнний час: дарування, купівля-продаж і спадкування в умовах воєнного стану
Ключові зміни, що стосуються угод купівлі-продажу нерухомого майна
Колабораціонізм існує у кожній війні і боротьба з ним є обов’язковою складовою перемоги — голова Касаційного кримінального суду
Воєнний злочинець буде заарештований, щойно виїде за межі своєї країни, без строку давності — голова Касаційного кримінального суду
Загрузка...