Читайте також
Ракурсhttps://racurs.ua/



Український парламент повернув 75 населеним пунктам Криму кримсько-татарські назви
https://racurs.ua/ua/n70892-ukrayinskyy-parlament-povernuv-75-naselenym-punktam-krymu-krymsko-tatarski-nazvy.htmlРакурсЯк повідомляє 112.ua, під час засідання нардепи змінили назви трьох районів та низки сіл окупованого півострова.
Зокрема, Кіровський район Криму перейменовано на Ислямтерецький, Ленінський район на Едикуйський, а Радянський район став Ічкінським.
Між тим, як стало відомо, вранці 12 травня в Бахчисараї представники окупаційної влади Криму почали обшуки у будинках мусульман. Голова ЦВК Курултаю кримських татар Заїр Смедляєв повідомив про те, що четверо кримських татар під час обшуків були затримані.
Гра в наперстки у ВАКС: Як інкримінувати діяння, визнане таким, що не містить складу злочину
Розуміти і розумнішати: до нових американських підходів — без емоцій
Судді поза законом
Кожен українець зобов’язаний заплатити банкам за втрачене чи зруйноване майно, на яке він брав позику — рішення апеляційного суду
Загрузка...