Ракурсhttps://racurs.ua/


Поліція інсценувала вбивство одеського адвоката в рамках спецоперації (ВІДЕО)
https://racurs.ua/ua/n71144-policiya-inscenuvala-vbyvstvo-odeskogo-advokata-v-ramkah-specoperaciyi-video.htmlРакурсПро це на своїй сторінці у Facebook написала голова Нацполіції Хатії Деканоідзе. Правоохоронцям вдалося затримати представників злочинного угруповання, яке спеціалізувалося на викраденні людей, шантажі та вбивствах.
Деканоідзе зазначила, що поліція протягом кількох місяців документувала факт підготовки зловмисників до скоєння замовного вбивства.
«Завдяки інсценуванню вбивства адвоката-заявника, правоохоронцям вдалося затримати представників угруповання, жертвами якого протягом кількох років здебільшого ставали люди із соціально незахищених верств населення, яких викрадали і змушували переоформляти нерухомість на членів банди», — додала Деканоідзе.
Також голова Нацполіції повідомила, що в результаті спецоперації правоохоронці звільнили заручника, якого раніше викрали з вимаганням викупу.
Нагадаємо, 16 травня прес-служба Одеської поліції повідомила, що в Одесі на вул. Красні зорі двоє зловмисників з автоматичної зброї відкрили вогонь по автомобілю марки «Лексус», в результаті обстрілу загинув правозахисник.

Читайте також: В Запоріжжі поліція інсценувала вбивство бізнесмена в метою арешту його замовника
