«Реал» переміг у Лізі чемпіонів УЄФА

29 тра 2016, 09:26

Як повідомляє «Укрінформ», «Реал» домінував в першому таймі і заслужено відкрив рахунок на 15-й хвилині після голу Серхіо Рамоса з близької відстані.

.

Однак після перерви «Атлетико» перехопив ініціативу, утім, на 48-й хвилині Антуан Грізманн ударом з пенальті поцілив у поперечину. Зрівняв рахунок 1:1точним ударом на 79-й хвилині Яннік Карраско.

Пізніше «Реал» двічі влучно забив пенальті (5:4). Після удару Хуанфрана в штангу Кріштіану Роналду приніс «королівському клубу» його 11-й Кубок чемпіонів.

«Атлетико» стала першою футбольною командою, яка тричі програла в головному клубному турнірі Європи.

9 серпня «Реал» змагатиметься з переможцем Ліги Європи УЄФА «Севільєю» за Суперкубок УЄФА на стадіоні «Леркендал» у Норвегії.

Нагадаємо, учора, напередодні фінального матчу Ліги чемпіонів у Мілані через підозрілий пакет евакуювали дві лінії метрополітену.