Євро-2016: Бельгія розгромила Ірландію, а Ісландія зіграла внічию з Угорщиною

18 чер 2016, 22:02

Як повідомляє football24, Ісландія і Угорщина прагнули перемоги, адже претендують на вихід у плей-офф. Ісландія грала гостріше в атаці у першій половині матчу, але угорці більше володіли м’ячем. Рахунок відкрив Сігурдссон із спірного пенальті, який призначив російський арбітр.

.

У другій половині гри після одного з прострілів у власні ворота зрізав Севарссон і відібрав перемогу у своєї команди за кілька хвилин до фінального свистка.

Кількома годинами раніше у матчі другого туру Бельгія на стадіоні «Мальмут Атлантік» перемогла Ірландію з рахунком 3:0. Програвши перший матч, Бельгія цього разу швидко захопила ініціативу і провела вдалі атаки на ворота суперників.

Перший тайм завершився з рахунком 0:0 за повної переваги бельгійців. Ірландія ж захищалась великими силами, проте раз за разом помилялась біля власних воріт. У другій половині матчу автором першого м’яча став Лукаку. Згодом Вітсель ударом головою подвоїв перевагу команди. Третій гол також забив Лукаку після прориву флангом і вдалої передачі від Азара.

До кінця матчу ірландцям так і не вдалось бодай наблизитись до взяття воріт суперника, а Бельгія спокійно втримала перевагу до завершення ігрового часу.

Нагадаємо, 16 червня збірна України програла матч проти Північної Ірландії.