Гімн України двічі звучав в Москві: Зевіна знову взяла золото на етапі Кубка світу з плавання

4 вер 2016, 11:32

Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України на сторінці у Facebook.

.

На дистанції 50 м на спині Зевіна виграла з результатом 26.25. Другою стала олімпійська чемпіонка — спортсменка з Угорщини Катінка Хоссу (26.51).

У фіналі на 200 м на спині Зевіна знову обійшла Хоссу. Українка перемогла із результатом 2.00.47. Катінка Хоссу показала час 2.01.24.

Також у НОК додали, що український спортсмен Андрій Говоров фінішував другим (22.41) на дистанції 50 м батерфляєм. Говоров в своїй битві поступився лише 0.35 сек південноафриканцеві Чаду ле Кло.

Нагадаємо, 27 серпня Дарина Зевіна здобула дві медалі та встановила рекорд у перший же день Кубка світу з плавання у французькому Шартрі.