«Темні конячки» та Міккі Маус. Кандидати в президенти США, про яких ви не чули (ФОТО, ВІДЕО)
https://racurs.ua/ua/n78725-temni-konyachky-ta-mikki-maus-kandydaty-v-prezydenty-ssha-pro-yakyh-vy-ne-chuly-foto-video.htmlРакурсВ більшості штатів можна буде відати свій голос за одного з кількох десятків незалежних кандидатів, які не зуміли виконати всі формальності виборчої процедури для того, щоб їх ім’я було надруковано у виборчому бюлетені.
На президентських виборах в США можна голосувати за наявних кандидатів, але не забороняється зробити і свій особистий вибір — для цього необхідно вписати в спеціально відведений рядок у бюлетені ім’я свого політика. Така «порожня графа» міститься у виборчих бюлетенях 41 з 50 штатів.
Наприклад, на цих виборах можна проголосувати за мультиплікаційного героя Disney Міккі Мауса, оскільки Федеральна виборча комісія США офіційно зареєструвала його в якості кандидата в президенти.
Головними конкурентами Міккі Мауса, яких американці часто вписують в бюлетені, є «Дональд Дак», «Бог» і «я».
Однак, реальними конкурентами Трампа і Клінтон є кандидат від Лібертаріанської партії, колишній губернатор штату Нью-Мексико 63-річний Гері Джонсон і кандидат від Партії зелених 66-річна Джилл Стайн. Джонсон і Стайн отримали право на висунення в такій кількості штатів, що це математично дає їм шанс перемогти на президентських виборах за ознаками великих національних опитувань.
Гері Джонсон став першим офіційно зареєстрованим кандидатом у президенти США. Передвиборча платформа Джонсона ґрунтується на заявах про необхідність скоротити військову активність США за кордоном, яка, на його думку, знижує рівень безпеки для його країни. Також лібертаріанець виступає за зниження податків і бюджетних витрат. У 2012 році Джонсон зайняв на президентських виборах третє місце з 1% голосів.
Кандидат від «зелених» Джилл Стайн народилася в сім’ї євреїв-вихідців з Росії. У 1973 році вона з відзнакою закінчила Гарвардський університет. 25 років пропрацювала лікарем, після чого залишила медичну практику і пішла в політику. На президентських виборах 2012 року за Стайн проголосували 0,4% виборців.
Стайн ратує за перехід США до 100% відновлюваних джерел енергії та повну заборону атомних електростанцій. У зовнішній політиці дотримується відверто лівих поглядів, закликаючи скоротити військові витрати США на 50%, закрити американські бази за кордоном і припинити допомогу Ізраїлю.
Окрім цього, Стайн звинувачує США в «стимулюванні» державного перевороту в Україні, вважає, що після Майдану в Києві прийшли до влади «ультранаціоналісти та колишні фашисти» й зустрічається в Москві з Володимиром Путіним на ювілеї одіозного каналу Russia Today.
Ще одним кандидатом в президенти США є американський політик і юрист з Мемфіса Даррелл Лейн Касл. На пост глави держави його висунула Конституційна партія США.
Касл закінчив східний університет штату Теннесі, прослужив чотири роки в корпусі морської піхоти. Окрім цього, він служив дияконом і головою ради дияконів в своїй місцевій церкві. В інтерв’ю Liberty Hangout Касл заявив, що він більший лібертаріанець ніж кандидат від Лібертаріанської партії Гері Джонсон. Касл виступає проти політики «війна з наркотиками». На його думку уряд не повинен втручатися в таку діяльність повнолітніх як проституція, азартні ігри, куріння, полігамні відносини. Свою міжнародну політику він описує як «невтручання», а також виступає за вихід США з ООН, НАТО і ряду інших міжнародних організацій.