Ліга Чемпіонів: «Динамо» перемогло швейцарський «Янг Бойз» (ВІДЕО)

26 лип 2017, 22:25

Про це повідомляє «112 Україна».

.

На початку першого тайму підопічні Олександра Хацкевича віддали ініціативу гостям, самі намагалися грати на контратаках. Це призвело до першого голу — Андрій Ярмоленко підхопив м’яч у чужій штрафній, пройшов вперед та влучно пробив — 1:0.

Незабаром назрів і другий гол. Кияни відійшли назад, вичікували помилки суперника. Швейцарців знову піймали на контратаці — Ярмоленко увійшов в штрафну суперника, розхитав захисника й віддав чудовий пас на Мбокані, який п’ятою переправив м’яч у сітку — 2:0.

У другому таймі гості знову намагалися атакувати, а динамівці намагалися контратакувати. Дві нагоди збільшити рахунок мав Ярмоленко, однак не судилося. На 91-й хвилині швейцарці змогли відіграти один м’яч— точно пробив після прострілу Ассаль Фасснахт — 2:1.

Однак за мить кияни забили третій гол. Голкіпер Коваль вибив м’яч в чужу штрафну, а півзахисник Гармаш влучно пробив — 3:1.

«Динамо» — «Янг Бойз» 3: 1

Голи: Ярмоленко, 15, Мбокані, 34, Гармаш, 90 + 3 — Фасснахт, 90

«Динамо»: Коваль — Морозюк, Хачеріді, Кадар, Віда — Сидорчук (Корзун, 65), Шепелев — Ярмоленко, Гармаш (Буяльський, 90 + 4), Гонсалес (Циганков, 81) — Мбокані

«Янг Бойз»: фон Бальмос — Мбабу, фон Берген, Нуху, Беніто (Лотомба, 76) — Раві, Ебішер (Бертоне, 62), Саного (Ассаль, 51), Фасснахт — Оаро, Соу

Попередження: Нуху, фон Берген

Нагадаємо, ФІФА оновила свій рейтинг Національних команд світу, в якій Україна піднялася на 25 сходинку.