Українські гімнасти вибороли п’ять медалей на етапі Кубка світу в Болгарії

4 вер 2017, 14:22

Збірна України здобула три золоті та дві срібні медалі на етапі Кубка світу з окремих видів багатоборства з спортивної гімнастики, що завершився в болгарському місті Варна, 4 вересня повідомила прес-служба Міністерства молоді й спорту.

.

Українець Ігор Радівіло, який є бронзовим призером лондонської Олімпіади-2012, здобув «золото» в опорному стрибку та у вправах на кільцях.

Цікаво, що відразу двоє українців у вправах на паралельних брусах увійшли до фіналу. Золоту медаль здобув Петро Пахнюк, срібну медаль виборов Олімпійський чемпіон Ріо-2016 Олег Верняєв.

Також Пахнюк здобув ще одну срібну медаль, він став другим у вільних вправах.

Нагадаємо, Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв поповнив до чотирьох нагород власну колекцію медалей на XXIX Всесвітній літній Універсіаді, яка відбулася в серпні 2017 року.

Раніше повідомлялося, що збірна України виборола чотиринагороди на літньому чемпіонаті світу з біатлону. Так, Тарас Лесюк переміг на чемпіонаті світу серед юніорів-чоловіків у гонці переслідування. Срібні медалі першості вибороли юніори — Христина Дмитренко, Ганна Кривонос, Віталій Труш і Тарас Лесюк. Надія Бєлкіна стала срібним призером у гонці переслідування. А Юлія Журавок, Марія Панфілова, Антон Мигда та Максим Івко стали володарями бронзових медалей.