Біатлоністка Віта Семеренко виграла «бронзу» на етапі Кубку світу

6 січ 2018, 14:51

У німецькому Оберхофі відбулася жіноча гонка переслідування на етапі Кубка світу з біатлону. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України у Twitter.

.

Повідомляється, що українка Віта Семеренко стартувала з 22-ї позиції, але зуміла пройти дистанцію без єдиного промаху і стала третьою. Перемогу в гонці відсвяткувала словачка Анастасія Кузьміна, другою стала італійка Доротея Вірер.

Додамо, що українка Юлія Джима прийшла 13-ю, Олена Підгрушна — 17-ю, а Анастасія Меркушина — 25-ю.

Нагадаємо, жіноча збірна України з біатлону посіла друге місце на другому етапі Кубкасвіту.

Успіх українській збірній принесли олімпійські чемпіонки Віта Семеренко, Юлія Джима, Валя Семеренко та Олена Підгрушна. Спортсменки подолали дистанцію без штрафних кіл, використавши п’ять додаткових патронів.