Ракурсhttps://racurs.ua/


Михайлу Добкіну вручили підозру
https://racurs.ua/ua/n91241-myhaylu-dobkinu-vruchyly-pidozru.htmlРакурсГенеральна прокуратура України вручила підозру народному депутату від «Опозиційного блоку» Михайлу Добкіну. Про це він заявив журналістам, передає телеканал «112 Україна».
Сьогодні нардеп прибув до ГПУ, щоб здати всі свої паспорти. За його словами, один паспорт знаходиться в консульстві для отримання британської візи.
Нагадаємо, що 13 липня Верховна Рада проголосувала за зняття депутатської недоторканності з Добкіна.
Нардепа підозрюють в нанесенні державі понад 200 млн грн збитків шляхом махінацій із землею в Харкові.
Раніше генпрокурор Юрій Луценко вручив підозри нардепам Бориславу Розенблату і Максиму Полякову, які є фігурантами справи про незаконний видобуток бурштину.
