Ракурсhttps://racurs.ua/

Кримчанам до кінця року роздадуть страхові номери
https://racurs.ua/ua/n27535-krymchanam-do-kincya-roku-rozdadut-strahovi-nomery.htmlРакурсПро це на прес-конференції в понеділок, 19 травня, заявила глава Пенсійного фонду Криму Олена Кудрявцева, повідомляє «Крыминформ».
Так номери, за російськими законами, повинні бути надані усім громадянам Російської Федерації.
«Пенсійний фонд до кінця року усім кримчанам, що мають російські паспорти, повинен обов'язково видати картки страхування», — зауважила Кудрявцева.
Наявність таких карток в Росії потрібна для надання соціальних виплат, пенсій, відкриття рахунків у банку і влаштування на роботу.
«Увесь трудовий стаж працівника супроводжується цим документом», — пояснила глава Пенсійного фонду Криму.
Як повідомляв «Ракурс», постійне представництво президента України в Криму тимчасово буде розміщено у м. Херсон.
