Новости
Ракурс

Розіпни його…

Маємо  Верховну Раду, обрану меншістю  від загальної кількості виборців. Але все правильно — це відповідає вимогам  українського закону. Маємо  канонізованого у «святі» Президента. Це  зробили 48%  від загальної кількості потенційних виборців.

Перед Президентом  поставлено завдання, з яким не справився Ісус Христос. Пан Зеленський повинен добитися, щоб українці не давали і не брали хабарі, та і взагалі дотримувались десяти заповідей. Оскільки українці «по інерції» продовжують і красти, і давати хабарі, готують  проекти боротьби з цим злом.

Спочатку  потрібно мати «свою» прокуратуру, про що вже заявлено. Потрібно також презумпцію невинуватості  перейменувати на  презумпцію винуватості. Впродовж останніх років ніхто з політиків цієї презумпції невинуватості і не збирався дотримуватись, якщо тільки це не стосувалось їх свободи. «Своя»  Верховна Рада перечити не стане.

Далі нейтралізують надоїдливих, як мухи, адвокатів, звузивши їхні права і можливості. Про це також уже повідомили.

Після цього суддям  залишиться тільки взяти обвинувальний акт та перейменувати його на вирок, а далі по тексту, який підготувила прокуратура. В результаті  можна буде скоротити  кількість суддів на місцях і у Верховному Суді. Наведено і обґрунтування: у Верховному суді  США працює  тільки 9 суддів. Те що у США 51 Верховний суд, до уваги  можна не брати.

Ще у 1903 році Іван Франко у статті «Що таке  поступ?»   писав про таку державу. Кращі  уми Європи: Бернард Шоу, Ромен Роллан, які були присутні на судових процесах 1931-1937 років  в СРСР і захоплювались таким судочинством.

Отже, завдяки такій реформі, обвинувальні вироки в Україні  можна поставити на потік. Це викличе щире захоплення і ентузіазм у широких колах населення, які  готові кричати (як і колись дві тисячі років тому): «розіпни його»…

Заметили ошибку?
Выделите и нажмите Ctrl / Cmd + Enter