Новости
Ракурс

Японія і Азербайджан, далі буде

Уряди Японії і Азербайджану вчасно порушили питання про відновлення своєї територіальної цілісності, чим  надали Україні суттєву практичну допомогу у протидії російській збройній агресії.


.

Росія тепер вимушена тримати частину своїх військ на Кавказі і Далекому Сході, що унеможливлює їх використання у війні з Україною.

Якщо аналогічні рішення будуть прийняті урядами Грузії, Молдови, Туреччини, Польщі, Німеччини, Фінляндії та інших країн, які мають територіальні претензії до Росії, то це значно ослабить військовий тиск на Україну, допоможе врегулювати цілий ряд міжнародних територіальних спорів, прискорить поразку Росії у війні з Україною і наблизить час проведення міжнародного трибуналу над вищими політичними керівниками Росії за вчинені ними воєнні злочини.

Ослабленням Росії у війні з Україною найближчим часом планує скористатись Афганістан.

За наявною інформацією, в середині квітня уряд талібів планує розпочати наступ на Таджикистан, який є членом ОДКБ і союзникам РФ у Середній Азії.

Очевидно, що російські війська, які зазнали великих втрат в Україні, не зможуть надати суттєву військову допомогу Таджикистану і тому таліби цілком обгрунтовано розраховують на успіх в проведенні військової операціі і в розширені свого впливу в країнах Центральної Азії.

 

https://www.facebook.com/oleg.bereziuk.77

Заметили ошибку?
Выделите и нажмите Ctrl / Cmd + Enter