Новости
Ракурс

ООН рахує випадки сексуального насильства з такою ж майстерністю, як Amnesty International розставляє акценти

З такими друзями і росіян не треба.


.

Де і як місія ООН рахувала випадки сексуального насильства, якщо із повідомлення про їхнє дослідження на пресконференції в «Інтерфакс-Україна» випливає, що  майже ретина встановлених випадків – це, так би мовити, ми самі, точніше  «тероборона або цивільні»?   

Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні зафіксувала дев'ять випадків зґвалтувань (вісім жінок та одна дівчинка), 15 випадків сексуального насильства методом тортур чи жорстокого поводження щодо чоловіків.

«30 випадків було скоєно російськими збройними силами, два випадки – силами безпеки України, 11 випадків – цивільними особами або членами підрозділів територіальної оборони України», – повідомила голова моніторингової місії Богнер, додавши, що з моменту завершення звітного періоду підтвердила ще 13 випадків сексуального насильства.

Матільда Богнер також додала, що фактичні цифри значно вищі. 

Цифри дивні, але вже з ким говорили, з тим говорили, а от вищеназване співвідношення, м’яко кажучи, вражає. 

34-та доповідь про ситуацію з правами людини в Україні охоплює період із 1 лютого до 31 липня 2022 року. Висновки ґрунтуються на інформації, отриманій у результаті 78 виїздів на місця, 20 відвідувань місць тримання під вартою, 1024 інтерв'ю з жертвами, свідками порушень прав людини, їхніми родичами та адвокатами, представниками уряду, а також іншими джерелами інформації.

Українці не зацікавлені в замовчуванні злочинів, скоюваних співвітчизниками. Тому що здолавши ворога зовнішнього, ми залишимося жити тут з ворогом внутрішнім. Але часом відволікаючись від захоплюючого порятунку світу від голоду шляхом вивезення українського зерна шановні партнери точно не збирають інформацію по російських пабліках?

Заметили ошибку?
Выделите и нажмите Ctrl / Cmd + Enter