Ракурсhttps://racurs.ua/



Кассетный снаряд, фото: Sobitie
Житель Харьковщины подорвался на кассетном снаряде в поле — ОВА
https://racurs.ua/n181216-jitel-harkovschiny-podorvalsya-na-kassetnom-snaryade-v-pole-ova.htmlРакурсНа Харківщині 50-річний місцевий житель підірвався у полі на касетному снаряді. Від отриманих травм він загинув на місці.
.
Трагедія сталася у селі Іванівка Ізюмського району. Про це сьогодні, 22 березня, у своєму Telegram-каналі повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.
Вкотре закликаю всіх бути максимально уважними та обережними. Утримуйтеся від відвідування лісів, лісосмуг, річок, полів тощо. Усі ці території є потенційно небезпечними та можуть бути заміновані, — наголошує Синєгубов.
Нагадаємо, на Миколаївщині сьогодні троє місцевих жителів загинули внаслідок вибуху протитанкової міни.
Ключевые изменения, касающиеся сделок купли-продажи недвижимого имущества
Коллаборационизм существует в каждой войне и борьба с ним является обязательной составляющей победы — председатель Кассационного уголовного суда
Военный преступник будет арестован, как только покинет свою страну, без срока давности — председатель Кассационного уголовного суда
Загрузка...