Ракурсhttps://racurs.ua/


Рашисты заняли два населенных пункта возле админграницы Днепропетровщины и Донбасса
Рашисты заняли два населенных пункта возле админграницы Днепропетровщины и Донбасса (КАРТА)
https://racurs.ua/n207582-rashisty-zanyali-dva-naselennyh-punkta-vozle-admingranicy-dnepropetrovschiny-i-donbassa-karta.htmlРакурсРосійські нацисти зайняли населені пункти Зелений Кут та Новоукраїнка біля адмінмежі Дніпропетровщини та Донеччини і намагаються просуватися далі.
Про це 5 липня повідомили аналітики Deep State. Вони опубілкували й відповідні зміни на своїй онлайн-карті.
Аналітики зазначають, що росія має «велику медійну причину запустити машину пропаганди» заходом на Дніпропетровщину. Але й для України це «важлива та принципова позиція» не допустити росіян за адмінмежу.
Ситуація в районі Дачного динамічна і напружена. Для недопущення просувань на Дніпропетровщину і зайняття села СОУ залучили додаткові ресурси, але в силу кількісної переваги і безперервних штурмів невеликими групами піхоти, противник пролазить крізь оборонні порядки українських бійців, що вже давно не є новиною на багатьох ділянках фронту, — написали у Deep State.