Ракурсhttps://racurs.ua/



Росіяни атакували енергооб’єкт в Одеській області, фото: ДТЕК
Рашисти атакували енергооб'єкт на Одещині — є перебої в роботі критичної інфраструктури
https://racurs.ua/ua/n215792-rashysty-atakuvaly-energoobiekt-na-odeschyni-ie-pereboyi-v-roboti-krytychnoyi-infrastruktury.htmlРакурсРосійська атака пошкодила енергетичний об'єкт на Одещині.
Про це сьогодні, 24 серпня, вдень повідомила прес-служба ДТЕК.
У День Незалежності ворог завдав удару по Одещині. Через значні пошкодження без світла залишилася частина Одеського району, зокрема Пересипський район Одеси. Є перебої в роботі критичної інфраструктури, — розповіли у компанії. — Енергетики всієї Одещини працюють без упину, щоб якнайшвидше повернути електрику в кожну оселю.
Сьогодні вранці очільник Одеської ОВА Олег Кіпер у своєму Telegram-каналі повідомив, що росіяни здійснили масовану ракетно-дронову атаку по продовольчим складським приміщенням та енергетичній інфраструктурі. Також було пошкоджено приватні будинки.
.jpg)
Читайте також
