Голландська ковзанярка. Фото: BBC

Зайняли весь п'єдестал: ковзанярі з Нідерландів вибороли усі три медалі на Олімпіаді-2018 (ФОТО)

10 лют 2018, 15:32

Спортсмени з Нідерландів показали чудовий результат у ковзанярському спорті на зимовій Олімпіаді. Про це 10 лютого повідомляє «Укрінформ».

.

У швидкісному бігу на ковзанах на дистанції 3 тис. м найкращий результат у 3 хв. 59,21 сек. показала голландка Карлін Ахтеректе. Ковзанярка виборола золоту медаль на ковзанці «Овал Каннина».

Цікаво, що інші нагороди теж вибороли голландські атлетки. Срібну та бронзову медалі в Нідерланди повезуть чотириразова олімпійська чемпіонка Ірен Вюст (результат 3 хв. 59,29 сек.) та Антойнетте де Йонг (результат 4 хв. 00,02 сек.).

Як відомо, Україна не представлена у ковзанярському спорті на Іграх в Південній Кореї.

Нагадаємо, на Олімпіаді-2018 в Пхьончхані представниця збірної Норвегії Маріт Бьорген завоювала срібло у лижному скіатлоні. 37-річна спортсменка поступилася на фініші лише шведці Шарлотті Калле, встановивши новий рекорд за кількістю олімпійських нагород серед жінок на зимових іграх.