Олександр Абраменко. Фото: НОК України

Медальний залік Олімпіади 18 лютого: перше «золото» України, на Іграх лідирує Норвегія (ТАБЛИЦЯ)

18 лют 2018, 18:51

Став відомий медальний залік зимової Олімпіади 18 лютого. Лідирує на Іграх Норвегія з 26 медалями (дев'ять золотих, дев’ять срібних та вісім бронзових).

.

Німеччина поступилася першістю Норвегії. Й хоча у збірних обох країн по дев’ять золотих медалей, Норвегія вийшла вперед завдяки більшій кількості срібних та бронзових нагород. На третій сходинці розташувалися Нідерланди, які мають шість золотих нагород.

Щонайменше одну золоту медаль мають 26 країн-учасниць. Сьогодні Україна теж виборола своє перше «золото». Так, українець Олександр Абраменко — олімпійський чемпіон у лижній акробатиці.

Таблиця: канал 24

Нагадаємо, український спортсмен Олександр Абраменко завоював для України першу медаль на 23-х зимових Олімпійських іграх. Він посів перше місце у змаганнях з лижної акробатики та отримав олімпійське «золото».

Спортсмен вже прокоментував свою перемогу на Іграх.