Олександр Абраменко. Фото: НОК України

Олімпіада-2018: з’явилося відео переможного стрибка Абраменка та вручення золотої медалі (ВІДЕО)

19 лют 2018, 13:38

Відео виступу та нагородження першого українського медаліста Олімпіади 2018 року з’явилося в інтернеті.

.

На кадрах видно, як відбуваються змагання у лижній акробатиці, можна побачити складну вправу, яку виконав український спортсмен.

На цьому відео показано вручення нагород чемпіону та призерам зимових Олімпійських ігор у Південній Кореї. Нагородження українця Абраменка відбувається під оплески та схвальні вигуки.

НОК України оприлюднив відео того, як Олександра Абраменка зустріли у штабі збірної команди України в Олімпійському селищі. На відео чути, як олімпійці скандують «Молодець»

Офіційний канал Міжнародного олімпійського комітету теж привітав українця з перемогою на Олімпійських іграх.

Нагадаємо, український спортсмен Олександр Абраменко завоював для України першу медаль на 23-х зимових Олімпійських іграх. Він посів перше місце у змаганнях з лижної акробатики та отримав олімпійське «золото».

Згодом Абраменко прокоментував свій успішний виступ. Атлет розповів, що змагання було напруженим до останньої секунди. Українець зізнався, що його фінальний стрибок був найкращим у цьому сезоні. Виконувати вправу було ризиковано, але Абраменко впорався та здобув першу для України золоту медаль на Іграх у Південній Кореї.

«Я неймовірно щасливий! Важко передати свої емоції та відчуття! Безмежно радий бути першим українцем, який здобув олімпійську медаль у фристайлі. Не можу в це повірити. Здається, це якась казка, це просто сон!», — зазначив спортсмен.