Новини
Ховард Лорентсен. Фото: "Укрінформ"

Олімпіада-2018: норвезький ковзаняр здобув десяте олімпійське «золото» для своєї країни (ФОТО)

19 лют 2018, 16:11

На Олімпіаді-2018 завершилися змагання серед чоловіків-ковзанярів на дистанції 500 метрів. Став переможцем та виграв олімпійське «золото» норвезький ковзаняр Ховард Лорентсен. Він встановив новий олімпійський рекорд — 34,41 секунди. Про це повідомляється на офіційному сайті Олімпіади.

.

Срібну медаль виграв представник Південної Кореї — Мін Кю Ча.

Бронзову — китайський спортсмен Тін’юй Го.

Серед призерів відсутні голландські ковзанярі, яких вважають королями цього виду спорту.

Медаль Лорентсена стала десятим олімпійським «золотом» для збірної Норвегії на Олімпіаді у Пхьончхані. За кількістю золотих нагород норвежці випередили німецьку збірну, у якої зараз є дев’ять золотих медалей.

Нагадаємо, що в мережі з’явилося відео успішного виступу українського фристайліста Олександра Абраменка, який у змаганнях з лижної акробатики отримав олімпійську золоту медаль.

Джерело: Ракурс