Новини
Олімпіада в Токіо. Фото: Watchdog News

Олімпіада 2020 року: оргкомітет Ігор представив талісмани змагань у Токіо (ФОТО, ВІДЕО)

28 лют 2018, 13:24

Талісман Олімпіади в Токіо представили 28 лютого. Зображення та описи були оприлюднені на офіційній веб-сторінці Ігор.

.

Символи поєднують у собі сучасну японську культуру стилю манга і хайтеку.

Талісман Олімпійських ігор зобразили у синьо-білому кольорі, він може переміщатися у просторі. В описі зазначається, що талісман «відрізняється сильним почуттям справедливості».

Символ Паралімпіади має біло-рожевий колір. Він описується, як спокійний, але здатний при необхідності демонструвати величезну силу". Автори талісмана наділили його можливістю розмовляти з камінням та з вітром і пересувати предмети силою погляду.

Нагадаємо, на зимовій Олімпіаді-2018 у Пхьончхані вже завершилися змагання. У загальному медальному заліку абсолютним лідером цьогорічних змагань із зимових видів спорту стала Норвегія, атлети якої вибороли 39 медалей (по 14 золотих та срібних нагород і 11 бронзових). Друге місце посіла олімпійська збірна Німеччини, яка також має 14 головних нагород, 10 срібних та 7 бронзових. На третьому місці — Канада з 11-ма золотими медалями. США посідають четверте місце командного заліку, а Україна — 21.

25 лютого у Південній Кореї завершилася урочиста церемонія закриття зимових Олімпійських ігор. Прапороносцем збірної України був володар золотої медалі в лижній акробатиці Олександр Абраменко.

За традицією під час церемонії закриття Олімпіади-2018 олімпійський факел отримав представник міста, де пройде наступна зимова Олімпіада — ним буде китайський Пекін.

Джерело: Ракурс