Медальний залік Паралімпіади-2018: Україна увірвалася в трійку лідерів

12 бер 2018, 10:00

На зимових Паралімпійських іграх-2018 в південнокорейському Пхьончхані завершився третій день змагань, вже розіграно 24 комплекти медалей. Про це йдеться на офіційному сайті змагань.

.

У загальному медальному заліку лідерство зберігається за США — американські спортсмени завоювали чотири золотих нагороди.

За три «золота» взяли паралімпійці Франції, України, Канади, Словаччини, а також нейтральні паралімпійські спортсмени з Росії.

Французька команда, у якої дві срібні медалі, зайняла другий рядок таблиці.

Третя позиція — у України, яка випереджає російську команду за більшою кількістю «бронзи».

Всього за три дні змагань наші спортсмени вибороли 9 медалей — 3 золотих, 2 срібних і 4 бронзових.

За загальною кількістю медалей лідирують Україна та США — по дев’ять нагород. Французи завоювали вісім медалей, канадці — сім.

За підсумками трьох днів Паралімпіади-2018, медалі завоювали паралімпійці з 17 країн.

Нагадаємо, вчора Україна ділила з Канадою п’яте місце — по 2 золоті, 1 срібній та 3 бронзові медалі.

Першу золоту медаль на Паралімпіаді-2018 Україні приніс Віталій Лук’яненко, який виграв спринт серед чоловіків з проблемами зору.

Друге «золото» для України на Паралімпійських іграх у Пхьончхані завоював Максим Яровий.

Сьогодні, 12 березня, український лижник Ігор Рептюх здобув для збірної третю золоту нагороду зимових Паралімпійських ігор.