Паралімпіада-2018: розклад змагань, неймовірні фото та відео українських атлетів (ФОТО, ВІДЕО)

15 бер 2018, 18:58

На Паралімпіаді-2018 16 березня українські спортсмени братимуть участь у змаганнях з біатлону, слалому та сноубордингу. Про це інформує прес-служба Національної паралімпійської збірної України у Facebook.

.

«День буде нелегким: змагання закінчаться після 16.00 за місцевим часом (після 9.00 за київським часом). Сил та удачі нам всім! Перемог Україні!», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 15 березня команда готується до наступного дня змагань: в паралімпійців цей день відведено на офіційні тренування.

Також Національна паралімпійська збірна України оприлюднила промовідео.

Нагадаємо, Україна займає п’яте місце в загальному медальному заліку після шостого дня Паралімпіади-2018 Пхьончхані. В активі наших паралімпійців 16 медалей: 5 золотих, 4 срібних і 7 бронзових.

В рамках першого дня Паралімпіади українські спортсмени завоювали 5 медалей. У другий день український паралімпієць Максим Яровий виборов золото. На третій день ще одну золоту нагороду отримав Ігор Рептюх в лижній гонці вільним стилем на 20 км (стоячи). Оксана Шишкова завоювала срібло в лижних гонках на відстань 15 км (з вадами зору). Людмила Ляшенко стала бронзовим призером на дистанції 15 км (стоячи).

На четвертий день Паралімпіади українці завоювали відразу 6 медалей: 2 золоті, 2 срібні та дві бронзові. На п’ятий день змагань Україна виграла бронзову медаль. Оксана Шишкова фінішувала третьою в лижному спринті на 1,5 кілометра (з порушенням зору).