Паралімпіада-2018: українські біатлоністи вибороли «золото» та два «срібла» (ФОТО)

16 бер 2018, 09:04

На Паралімпіаді-2018 у п’ятницю, 16 березня, українські спортсмени взяли участь у змаганнях з біатлону, виборовши золоті та срібні медалі. Про це інформує прес-служба Національної паралімпійської збірної України у Facebook.

.

«Лук’яненко Віталій з гайдом Марчишаком Іваном — золоті медалі, Казік Олександр з гайдом Кучерявим Сергієм — срібло», — йдеться у повідомленні.

Паралімпійська збірна України зауважує, що українці були близькими до п'єдесталу: два четвертих місця з однаковим часом продемонстрували Анатолій Ковалевський (гайд Олександр Мукшин) та Юрій Уткін (гайд Руслан Перехода).

Окрім цього, на змаганнях з біатлону серед жінок на довгій дистанції (12,5 км) паралімпійці здобули срібну медаль.

«В України — срібло! Оксана Шишкова та Віталій Казаков. Біатлон, довга дистанція, 12,5 км», — інформує паралімпійська збірна.

Також спортсмени Григорій Вовчинський та Ігор Рептюх посіли четверте та п’яте місця.

«Рептюх взагалі йшов першим півдистанції, але через осічку та три промахи фінішував п’ятим. Ще й палку зламав і перед самим фінішем впав», — йдеться у повідомленні.

Також на змаганнях серед жінок Ірина Буй та Богдана Конашук стали четвертою та п’ятою відповідно. У Конашук були всі шанси закріпитись на другому місці, якби не мах на останньому рубежі.

Біатлоніст Тарас Радь сьогодні розпочав шостий змагальний день на Паралімпіаді-2018 четвертим, лише трішки «не дотягнувшись» до медалі, оскільки було два промахи на останніх рубежах.

Нагадаємо, в рамках першого дня Паралімпіади українські спортсмени завоювали 5 медалей. У другий день український паралімпієць Максим Яровий виборов золото. На третій день ще одну золоту нагороду отримав Ігор Рептюх в лижній гонці вільним стилем на 20 км (стоячи). Оксана Шишкова завоювала срібло в лижних гонках на відстань 15 км (з вадами зору). Людмила Ляшенко стала бронзовим призером на дистанції 15 км (стоячи).

На четвертий день Паралімпіади українці завоювали відразу 6 медалей: 2 золоті, 2 срібні та дві бронзові. На п’ятий день змагань Україна виграла бронзову медаль. Оксана Шишкова фінішувала третьою в лижному спринті на 1,5 кілометра (з порушенням зору).