Воротарська трагедія: «Реал» виграв Лігу чемпіонів після двох помилок голкіпера «Ліверпуля» і шедевру Бейла (ФОТО)

26 тра 2018, 23:39

Мадридський «Реал» та англійський «Ліверпуль» зіграли видовищний фінал Ліги чемпіонів 2017/18 років. «Реал» переміг 3:1 після двох голів Гарета Бейла та одного влучання від Каріма Бензема.

.

Долю матчу багато в чому вирішили дві катастрофічні помилки голкіпера «Ліверпуля» Лоріса Каріоса. Одного разу він викидав м’яч і влучив у ногу Бензема, від якого шкіряна куля відскочила у ворота. Іншого разу він пропустив після удару Бейла з 40 метрів і переправив м’яч у свої ворота.

Окрасою матчу став гол ударом у падінні через себе валійця Гарета Бейла.

Божевільний гол Бейла у падінні через себе

Іспанська команда привезе кубок Ліги чемпіонів до Мадриду вже у 13-й раз. «Реал» грав у фіналах 16 разів. Перемога «Реалу» є третьою поспіль. У 2016 році мадридці виграли в серії пенальті в «Атлетіко», а у 2017 році — в «Ювентуса».

Переповнений НСК "Олімпійський"

Активно матч розвивався у другому таймі, а у першому головними новинами стали травми лідера «Ліверпуля» Мохамеда Салаха та захисника «Реалу» Карвахаля.

У другому таймі «Реал» посилив тиск і вже на 47 хвилині Іско міг відкривати рахунок, але влучив у поперечину. Майже відразу після цього забив Бензема. Англійці відповіли голом Мане, але Гарет Бейл спочатку розкішним ударом через себе вивів «Реал» вперед, а в кінці матчу забив вдруге.