Спроба Ярослави Магучіх, фото: Фейсбук ФЛАУ

Золотий день в Аргентині: українські легкоатлети здобули одразу три перемоги на юнацькій Олімпіаді (ФОТО)

16 жов 2018, 09:23

У ніч на 16 жовтня одразу троє українських легкоатлетів здобули золоті медалі юнацьких Олімпійських ігор. Чемпіонами стали Валерія Іваненко, Ярослава Магучіх та Михайло Кохан.

.

Валерія Іваненко перемогла у метанні молота вагою 3 кг. Вона виграла обидва етапи змагань в Аргентині, метнувши у найкращих спробах на 74,9 м і 72,08 м. У липні українка також виграла юнацький чемпіонат Європи в Угорщині, а у вересні у Луцьку побила свій же юніорський рекорд України.

На двох попередніх юнацьких Олімпійських іграх переможці метали молот не далі, ніж за 70 м.

Валерія Іваненко

Ярослава Магучіх перемогла у секторі для стрибків у висоті і це друге поспіль золото українок на юнацьких Олімпійських іграх. Чотири роки тому його володаркою стала Юлія Левченко.

Ярослава Магучіх із олімпійським золотом

Магучіх у кожному з етапів поліпшувала найкращий результат Ігор — 1,92 м на першому і 1,95 на другому. Ця висота стала також юнацьким рекордом України, найкращим результатом світового сезону у вікових категоріях юнаків та юніорів, а також повторенням юніорського рекорду України.

Другу поспіль юнацьку Олімпіаду виграє й український молотобоєць. У Нанкіні чотири роки тому першим був Гліб Піскунов, а у Буенос-Айресі на найвищу сходинку п'єдесталу з метання молота 5 кг піднявся Михайло Кохан. Він двічі відправляв молот за 85 м. 85,97 м, показані Михайлом, є найкращим результатом в історії Ігор.

Михайло Кохан

Після такого вражаючого успіху в активі юних українських олімпійців в Буенос-Айресі сім золотих, п’ять срібних і п’ять бронзових медалей.

Раніше «Ракурс» повідомляв, як український гімнаст Назар Чепурний здобув золоту медаль в командних змаганнях з мультидисциплін гімнастики на юнацьких Олімпійських іграх в Буенос-Айресі.