Біатлон. Фото: flickr.com

Українці здобули «бронзу» на етапі відкритого Кубку Європи в Італії (ФОТО)

13 гру 2018, 14:06

Українська пара Юлія Журавок та Віталій Труш вибороли «бронзу» на етапі відкритого Кубку Європи. Про це 13 грудня повідомляється на сторінці Національного олімпійського комітету України у Facebook.

.

На змаганнях в Італії українці претендували на перемогу, але в підсумку здобули лише третє місце.

Спортсмени з України показали найкращий результат у стрільбі, використавши на восьми вогневих рубежах усього лише два додаткових патрони. Однак останній невдалий постріл Труша дозволив обійти його суперникам. Росіян та німців на трасі українець вже не зміг обігнати.

Юлія Журавок

Віталій Труш. Фото: НОК України у Facebook

Переможці гонки. Фото: IBU Cup Biathlon у Twitter

Нагадаємо, у вересні на Континентальному кубку ІААФ спортсменка з України Анна Рижикова-Ярощук здобула «бронзу». В забігу на 400 м з бар'єрами вона фінішувала третьою, пропустивши вперед лише двох суперниць.